OstravaZlín

Akce

BEAT UP SUMMER DANCE KEMP

6. 8. - 11. 8. 2023

od 6. srpna do 11. srpna 2023 se bude konat již třetí BEAT UP SUMMER DANCE KEMP a to tentokrát v rekreačním středisku Palkovické Hůrky!
Minulá léta byla tato akce velmi vydařená a měla neskutečnou atmosféru a proto ji chceme zopakovat i letos!!!
 
SUMMER KEMPEM NÁS BUDOU PROVÁZET TOP CZ LEKTOŘI!!!
 
⭐️MÁKA⭐️
Tanečnice Máka reprezentuje BDS Academy, první street dance školu v ČR. Je pravidelným lektorem DLE, SDK lektor 2017. Vyučuje po Evropě a po světě. Freestyle a battles jsou součástí života této tanečnice, winner SDK 2016, winner hip hop kemp 2017, naposledy vyhrála battle v Africkém Beninu se svou sestrou Kákou, září tohoho roku. Máka se věnuje choreografii pro taneční sezónu, ale i pro hip hopové interprety naší scény jako např. Moneyjak, Sia Sai, Erika Fečová atd.
 
⭐️SHAMI⭐️
Michaela “Shami” Šponerová je freestylová tanečnice a choreografka působící jako lektorka v tanečních skupinách v Brně a Olomouci. Momentálně se nejvíce věnuje hiphopu a stylům pocházejícím z Afriky, zejména z Nigérie a Ghany. Účastní se battlů a vzdělává se na workshopech jak v Česku, tak i po celé Evropě.
 
⭐️POTKIS⭐️
Začal tancovat v roce 2005 v rodném Šumperku v The Next Movement. Od roku 2009 žije v Praze, kde se svými blízkými sdílí lásku k tanci. Je také členem skupiny Rhythm of Soul, se kterou se věnuje house dance. Jedná se o první generaci house dance tanečníků v České republice. Je lektorem hlavně street dance stylů, ale věnuje se i józe, movementculture, prostě celkové péči o tělo. Pravidelně se učí od svých zahraničních přátel jako je Karl Kane Wung, Shake a Shannon Mabra, jeden z pionýrů house dance, který ho přijal do legendární Dance Fusion Family. (Dance Fusion - jedni z prvních housových tanečníků).
Za podstatné považuje milovat kulturu, hudbu a být její přirozenou součástí. Je především freestylovým tanečníkem reprezentujícím klubovou scénu. Tanec vnímá jako cestu k sobě samému a snaží se umožnit druhým tuto cestu nalézt a pochopit.
 
⭐️CARLOS⭐️
Dlouholetý a zkušený tanečník, který se tanci věnuje 20 let a stále má co předávat. Jeho hlavní prioritou je freestyle a posouvání jeho studentů. Učí momentálně v tanečních školách B-Fresh Brno, Street Busters, Team GJ, Promodance studio, TS Prestige, Taneční sector a další.
Má za sebou nespočet úspěchů jak v battlech, tak v choreografiích a stal se dokonce Mistrem Mistrů Czech Dance Masters pro rok 2022.
Je AllStyle tanečník, jeho hlavními styly jsou Hip Hop, House Dance, Popping, Locking, ale je otevřený všem dalším stylům.
 
⭐️FIFA⭐️
Lektor a choreograf taneční skupiny Beat Up a Funky Beat. S oběma skupinami získal několikrát titul mistrů ČR. Věnuje se jak choreografii, tak i freestylu. Jeho hlavní taneční doménou je Hip Hop a House, ale neváhá se vzdělávat i v dalších stylech. Pravidelně čerpá inspiraci na mnoha akcích nejen v ČR, ale i například v New Yorku, Los Angeles, Polsku či Itálii. Svou všestrannost potvrdil vítězstvím v soutěži The Dancer 2015. Pětkrát po sobě získal cenu Choreograf roku (2016, 2017, 2018, 2019, 2022). Pravidelně vyučuje ve street dance školách po celé ČR. Porotce tanečních soutěží Czech Dance Masters a Taneční skupina roku.
 
⭐️ADRI⭐️
Nová a velmi úspěšná tvář dancehallové scény v ČR, která se vzdělává od jamajských tanečníků a také se vzdělávala přímo na Jamajce. Lektorka a choreografka taneční skupiny Beat Up Ostrava. Vítězka několika battlů jak v ČR tak v zahraničí. Nejnovější velký úspěch je vítězství v kategorii 1vs1 a 2vs2 na Link Up Fi Wi Dancehall battlu v polské Wroclawi.
 
⭐️SABČA⭐️
Tanci se věnuji od malička, ale streetu se věnuji posledních 10 let. V tanci se vzdělávám nejen u nás v ČR, ale také v zahraničí. V ČR jsem navštívila různé taneční lekce jak Tanečním Sectoru v Praze, Kontrastu v Brně, v taneční skupině B-fresh v Brně a mnoho dalších. Také jsem byla na spoustu soukromých lekcích, například u Máky, Shami, Týnky, Simona Šinky atd. Byla jsem se také na 14 dní vzdělávat v Amsterdamu a to ve studiu Solution Dance Centre, kde jsem se učila od těch nejlepší lektorů. Například dancehall od Marthe Vangeel. Moje vize vzdělávání se v tanci pro letošní rok: vzdělávat se dále jak v ČR, tak i v zahraničí.
 
 
BEAT UP SUMMER DANCE CAMP se týká věkové kategorie juniorů a dospělých nejen taneční skupiny Beat Up.
 
Pro přihlášení je potřeba odeslat ZÁVAZNÁ přihláška!
 
Přihlášky přijímáme do neděle 19. 2. 2023 do 18:00‼️‼️‼️
 
CELKOVÁ CENA: 5900,-Kč
Obsahuje ubytování, plnou penzi, tréninky, taneční prostory, soutěže, výlety v okolí, bohatý program i letní sportovní aktivity.
 
Zálohu, která činí 3 000,- Kč nebo celou částku nám můžete poslat na bankovní účet 519631036/5500 až do 20. května 2023. Zbytek je možné uhradit do konce července.
Do poznámky k platbě uveďte: BEAT UP SUMMER DANCE KEMP, jméno a přijímení a datum narození.
 
Pokud budete chtít přihlášku zrušit, do června jsou storno podmínky 20% a do července 50% z ceny.